Drone

Popis služby

Drone zábery sú ideálnym marketingovým doplnkom pri predaji pozemku alebo rodinného domu. Pomôžeme vám nafotiť a natočiť váš pozemok z vtáčej perspektívy pomocou malého a šikovného dronu. Fotografie a video z dronu ukážu celú plochu pozemka a jeho okolia. Podarí sa nám tak zachytiť taký záber, ktorý by pomocou zrkadlovky nebol možný.

drone

Drone

Vo vaších fotografiách pekne zvýrazníme hranicu pozemku a vycenzúrujeme susedov. Kupujúci tak budú presne vedieť aký kus pozemku idú kúpiť a čo sa nachádza na okolí. Niektoré nehnuteľnosti sa však nedajú nadronovať z bezpečnostných dôvodov alebo keď je letisko nablízku.

 

Ukážka fotografií z dronu:

Pri týchto dvoch záberoch sme zafarbili okolie záhrady na čieno bielo aby sme lepšie na ňu poukázali.

dronedrone

Pozrite si ukážku videa z dronu:

Do videa sme zakomponovali aj staging pozemku, rôzne animácie a voice over od maklérky a samozrejme jej branding:

 

Koľko stoja drone zábery?

Krátke 40-90 sekundové video pozemku/rodinného domu natočené pomocou DJI MINI2 stojí 150€ vrátane upravených fotografií.

Fotografie z dronu sa dajú doobjednať iba ako bonusová služba buď k profesionálnym fotografiám, 3D virtuálnej prehliadke alebo k zvýhodnenému balíčku.

Cena tejto doplnkovej služby je 40€ a zahŕňa štandardne 4-6 fotografií ( z predu, zo zadu, z hora a celé okolie plus označené verzie). Dodanie fotografií z dronu býva zvačša na ďaľší deň.

Ak chcete posunúť úroveň svojho inzerátu ešte vyšie a priblížiť záujemcom potenciál pozemku silno odporúčame doobjednať si aj staging pozemku za 80€.  Do vybranej fotografie sa virtuálne vloží 3D model domu, ktorý posobi veľmi reálne. Posúďte sami. Stačí keď pohnete sliderom doprava alebo doľava.

PRED

Máte otázky?

Similar Properties