Video prehliadka

Popis služby

Video prehliadka je z jedných najobľúbenejších marketingových nástrojov pri predaji nehnuteľností. Ponúkame jej tvorbu pre realitných maklérov v Bratislave a okolí. Video prehliadky sú predchodca 3D virtuálnych prehliadok Matterport ktoré viete nahrať na Youtube alebo na Facebook. Na Facebooku tieto video prehliadky viete dokonca sponzorovať a odprezentovať ju tak viacej sledovateľom.

Na rozdiel od 3D virtuálnych prehliadok Matterport, kupujúci nemusia pri sledovaní video prehliadok vôbec nič robiť. Stačí keď stlačia tlačidlo prehrať a video ich prevedie po byte alebo dome. Následne nadobudne predstavu o danej nehnuteľnosti.  Pre staršiu generáciu je to rozhodne pohodlnejšie, ako preklikávať sa 3D prehliadkou.  Taktiež pomocou hudby, textových animácií, rýchlych prestrihov je záujemca veľmi sústredený na jej sledovanie. Video prehliadka ušetrí množstvo času Vám aj kupujúcim.

Do video prehliadky vieme vložiť zábery z dronufotografie, vizualizácie, a taktiež vaše logo a kontaktné údaje. Na tvorbu videa používame kameru DJI Pocket 2. Dodanie trvá približne 2-3 dni.

 

Cena video prehliadky v Bratislave:

Nehnuteľnosť do 50m2 : 90€

Nehnuteľnosť nad 50m2 : 130€

K videu domu si viete doobjednať aj  zábery z dronu za 40€.

K video prehliadke si viete doobjednať aj profesionálne fotografie za výhodnú cenu iba 50€.

 

Pre lepšiu predstavu si prezrite zopár video prehliadok ktoré sme vytvorili pre naších klientov:

 

Ak máte aj vy záujem o profesionálny marketing nehnuteľností neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

Similar Properties