Virtual staging

Popis služby

Virtual staging – 30€/fotografia

Virtual staging je novinka medzi slovenskými realitnými maklérmi. Do fotografie nezariadeného bytu sa virtuálne vloží nábytok. Práve toto grafické upravenie fotografií prináša množstvo benefitov. V prvom rade šetrí váš čas a peniaze na fyzický home staging. Na inzertných portáloch upúta pozornosť kupujúcich a pomôže im predstaviť si danú nehnuteľnosť zariadenú a zrekonštruovanú. Toto inovatívne riešenie by mal poznať a využívať každý realitný maklér predávajúci holobyt alebo byt v pôvodnom stave.

Ukážka virtual stagingu: 

PRED PO

 

Koľko stojí virtual staging? 

Cena virtual stagingu je 30€ za fotografiu. Niektorým maklérov to môže prísť veľa. Zamyslite sa ale koľko by vás stálo času a peňazí spraviť fyzický homestaging 2-izbového bytu. virtual staging

Virtual staging definujeme ako vloženie 3D modelov nábytku a dekorácií do fotografie nezariadeného priestoru. Pre najlepší výsledok odporúčame fotografie vo vysokej kvalite.

Mimo tejto služby poskytujeme aj podobne grafické úpravy fotografií. Pre celý zoznam a portfólio odporúčame navštíviť náš druhý web s názvom www.virtualstaging.sk Nájdete tam aj katalóg s 3D modelami, z ktorých si viete vyberať do vašej vizualizácie. Snažíme sa dodať hotové vizualizácie do 24-36 hodín. Pri náročnejších projektoch to môže potrvať aj trochu dlhšie.

 

Virtuálna rekonštrukcia – 40€/fotografia

Druhá najpopulárnejšia služba je definitívne virtuálna rekonštrukcia. “Virtuálna rekonštrukcia” je pre vás ideálne riešenie ak predávate nehnuteľnosť ako holobyt alebo v pôvodnom stave, vhodnom na kompletnú rekonštrukciu. Z vašich fotiek odstránime starý nábytok, parkety a ďalšie nežiadúce predmety. Nahradíme ich moderným nábytkom a priestor virtuálne opravíme.

Ukážka virtuálnej rekonštrukcie:

PRED PO

PRED PO

Staging pozemku – 80€/fotografia

Ak predávate pozemok vhodný na výstavbu domu, máme pre vás ideálnu službu. Do vašej fotografie z dronu virtuálne vložíme jeden z našich modelov domu a priblížime tak potenciál pozemku.

Ukážka stagingu pozemku: 

PRED

 

Rekonštrukcia exteriéru – 60€-100€/fotografia

Ukážte potenciál starej budovy pomocou našich grafických služieb. Pomôžeme vám virtuálne opraviť strechu, omietku a okolie domu tak aby dom vyzeral, ako nový. Priblížte potencionálnemu kupujúcemu, ako by si vedel zrekonštruovať danú nehnuteľnosť.

Cena za túto službu sa pohybuje medzi 60€-100€ v závislosti od náročnosti rekonštrukcie.

Ukážka rekonštrukcie exteriéru:

PRED PO

 

Interiérové a exteriérové vizualizácie -90€ – 150€/fotografia

Kvalitné vizualizácie interiéru a exteriéru sú štandard pri marketingu developerských projektov. Z pôdorysu a nákresov od architektov vám vytvoríme a vkusne zariadime interiér a exteriér vášho bytu alebo domu.

Ukážka interierovej vizualizácie:

interierová vizualizácia

Similar Properties