Fotenie nehnuteľností

Popis služby

Profesionálne fotenie nehnuteľností je nevyhnutné ak chcete mať prezentáciu nehnuteľnosti na úrovni. Prvý dojem urobíte len raz a práve preto si treba dať záležať, ako prezentujete danú nehnuteľnosť. Realitná fotografia je jedna z najdôležitejších elementov realitného marketingu.  Kvalitné fotografie slúžia nie len, ako lákadlo na obhliadku ale aj ako vaša vizitka. Vytvoriť fotky ktoré zaujmú nie je vôbec jednoduché. Preto nechajte všetku prácu na profesionála a vy sa venujte vášmu podnikaniu a klientom.

Ako prvé vaši potenciálni kupujúci uvidia názov inzerátu a náhľadové fotografie. Keď ich to zaujme kliknú si na váš inzerát a prezrú si celú galériu. Na základe vizuálnej podoby sa okamžite rozhodnú, či sa im nehnuteľnosť pozdáva alebo nie. V prípade, že sa im fotografie a prezentácia páčila začnú čítať inzerát, aby sa dozvedeli viac informácií, prejdú si 3D virtuálnu prehliadku a kontaktujú makléra ohľadne osobnej prehliadky. Inzeráty s profesionálne nafotenými fotografiami majú oveľa väčšiu šancu zaujať v porovnaní s fotografiami z mobilu.

Ak stále hľadáte šikovného fotografa ktorému záleží na úspešnom predaji vašej nehnuteľnosti nemusíte už ďalej hľadať. Nechajte fotenie nehnuteľností na človeka so skúsenosťami a správnou technikou.

Pomocou širokouhlého objektívu na špičkovom fotoaparáte zachytíme celú miestnosť. V post produkcií sa postaráme o pekné a svetle farby, modrú oblohu, oheň v krbe a iné detaily, ktoré urobia fotografiu neodolateľnou.

 

Koľko stojí profesionálne fotenie nehnuteľností v Bratislave?

Cena fotenia nehnuteľností sa odvíja od jej veľkosti. Štandardne sa pohybuje okolo 90€.  V prípade objednania 3D prehliadky Matterport a pôdorysu v zvýhodnenom balíku je cena nižšia.

Cena profesionálnej realitnej fotografií v Bratislave:

Nehnuteľnosť do 50m2 : 70€

Nehnuteľnosť do 100m2 : 90€

Nehnuteľnosť do 200m2 : 130€

Nehnuteľnosť do 400m2 : 160€

K foteniu si viete doobjednať aj fotografie z dronu za 40€.

Štandardne to bývajú 4 fotografie ( z predu, zo zadu, z hora a celé okolie)

 

Tieto ceny zahŕňajú:

  1. Preprava fotografa na nehnuteľnosť (iba Bratislava a 20km okolie. Potom sa účtuje 0,30€/1km alebo dohodou)
  2. Jednoduchá úprava nehnuteľnosti (doladenie detailov pred fotením)
  3. Adekvátny počet interiérových a exteriérových fotiek ( z každej izby približne 2 fotografie, chodby, balkón, vyhlaď, exteriér budovy, poprípade detské ihrisko nablízko)
  4. Postprodukcia fotografií (Vo Photoshope upravíme fotografie aby klientov ohromili. Zabezpečíme modrú oblohu, oheň v krbe, obrázok na TV, zamazanie ŠPZ a iných detailov)
  5. Dodanie fotografií cez cloudové úložisko (pošleme Vám link odkiaľ si stiahnete fotografie v rôznych rozlíšeniach)

 

Koľko trvá nafotenie bytu/domu?

Nafotenie bytu alebo domu závisí od veľkosti nehnuteľnosti, počtu izieb ale najme od toho ako dobre bola nehnuteľnosť pripravená na fotenie. Celý proces môže trvať od 30-90minút.

Najzásadnejší faktor je pripravenosť bytu. Za kvalitu našich fotografií sme veľmi hrdí a veľmi si potrpíme aby nehnuteľnosť bola pripravená na fotenie. Čo tým myslíme?

Ideálne je mať všetko schované. Hlavne nech je kúpeľňa a kuchynská linka čistá. Ľudia chcú vidieť priestor a potenciál miestnosti a nie zapratanú kúpeľňu šampónmi a krémami etc.

Pre lepšiu predstavu si pozriete fotografiu kúpelne pred a po vyprataní. Ktorá fotka je podľa Vás krajšia?

Na otázku od majiteľov: “Aj toto musím odpratať?” Odpovedzte: “Áno, čím čistejšie a menej zapratané tým sa to rýchlejšie predá.”

Ak toho máte naozaj veľa nahádžte všetko do krabíc, dajte to do jednej izby a tú izbu odfotíme ako poslednú. Od realitných maklérov očakávame aby svojich klientov dopredu informovali a poučili ako si majú upratať. Taktiež odporúčame maklérom navštíviť byt hodinu dopredu a skontrolovať či je všetko tak ako má byť.

Týmto zaručíme že fotenie prebehne čo najrýchlejšie a bez stresu a výsledok bude ohromujúci. Taktiež fotograf nebude meškať na ďalšie fotenie.

 

 

Máte otázky?

Similar Properties