Pôdorys

Popis služby

Každý profesionálny inzerát by mal obsahovať pôdorys pre lepšiu orientáciu kupujúcich. V marketing nehnuteľností sa venujeme tvorbe ľahko čitateľným a zrozumiteľným  2D a 3D pôdorysov.  Väčšinou majitelia majú už pôdorys od developera, súdneho znalca alebo z kúpnej zmluvy. Tento pôdorys však nemusí byť čitateľným alebo zrozumiteľným pre laika. Ak potrebujete rýchlo a kvalitne vyhotoviť pôdorys, ktorý ešte viac posilní váš inzerát na realitnom portály.

 

Cena vyhotovenia pôdorysu:

Vyhotovenie pôdorysu stojí

2Dpôdorys 20€

3Dpôdorys 30€

Cena je za jedno poschodie pri dome/byte. Ak má dom dve podlažia treba rátať dvakrát. Pri veľko plošných podlažiach je cena individuálna.

 

Ukážka 2D pôdorysu:

Tento 2D pôdorys bol vyhotovený pre realitného makléra Milana Petríka z Dom-Realít. Ako podklad pre jeho tvorbu sme využili 3D virtuálnu prehliadku Matterport. V nej sme si namerali dĺžky stien a zakreslili sme nábytok. Samozrejme nám môžte zaslať hocijaký pôdorys a my vám ho v špeciálnych programoch prekreslíme do prehľadnejšieho. Zakreslenie nábytku, vloženie loga a adresy závisí od preferencie klienta.

 

Ukážka 3D pôdorysu:

Na rozdiel od 2D pôdorysu v 3D pôdoryse je pridaná hĺbka. Tento 3D pôdorys sme vytvorili pre realitného makléra Tomáša Hudeca z 1.BCR Reality. Na jeho tvorbu sme taktiež využili 3D virtuálnu prehliadku Matterport. V postprodukcii sme vymodelovali celý byt aj s rovnakým nábytkom. Tvorba takéhoto 3D pôdorysu je veľmi náročná. Dodanie je preto do 36 hodín od vyhotovenia Matterport prehliadky. Zakreslenie rozmerov, vloženie loga a adresy závisí od preferencie klienta.

Ak máte len kresbu kľudne nám ju zašlite na info@marketingnehnutelnosti.sk a my vám povieme či ju vieme prekresliť.

Máte otázky?

Similar Properties