Video prehliadka z Matterportu

Popis služby

Video prehliadka z Matterportu je ideálna bonusová služba k virtuálnej prehliadke Matterport. Slúži najme pre ľudí, ktorým sa nechce preklikávať cez virtuálnu prehliadku. Jednoducho si pustia krátke YouTube video s hudbou kde ich to automaticky prevedie po celej nehnuteľnosti.

Ak sme vám k danej nehnuteľnosti vytvorili profesionálne realitné fotografie, 3D virtuálnu prehliadku, pôdorys a dokonca aj video prehliadku a kupujúci sa vám vôbec neozývajú, môžte povedať predávajúcim že ste urobili pre marketing všetko a navrhujete znížiť cenu. S vysokou pravdepodobnosťou k vášmu návrhu pristúpia.

Video prehliadka z Matterportu stojí iba 80€ a je vytvorená pomocou originálnej prehliadky v ktorej sa spraví guided tour. Táto zautomatizovaná prehliadka sa následne nahrá screen recorderom a vo video editačnom softwari sa pridajú textové animácie, hudba, obrázky a branding. Túto video prehliadku vám už zašleme v .mp4 na Google Drive linku. Budete si ju vedieť uložiť navždy do svojho počítača a uploadnuť na svoj YouTube kanál. Po uploadnutí na váš YouTube kanál už iba vložíte link do Realsoftu. Toto video sa nedá vytvoriť bez Matterport 3D virtuálnej prehliadky.

 

Video prehliadka z Matterportu

 

Ukážka video prehliadky z Matterportu

Do tohto videa sme vložili aj profesionálne fotografie, virtuálnu rekonštrukciu a 2D pôdorys.

Do tohto videa sme vložili aj zábery z dronu, virtuálnu rekonštrukciu a 3D pôdorys.

 

Máte otázky?

Similar Properties