Marketing pre developerský projekt

Popis služby

Dodáme vám všetko na úspešný a profesionálny marketing pre developerský projekt. Tento výhodný balíček obsahuje virtuálnu prehliadku, veľké množstvo vizualizácií interiéru a exteriéru a video prehliadku.

Prilákajte ľudí do vašej kancelárie pomocou vizualizácií a video prehliadky.  Následne im odprezentujte váš developerský projekt cez virtuálnu prehliadku. Prejdite si s nimi priestory pripraveného projektu cez počítač alebo VR a dajte im možnosť nakonfigurovať si ich štandard.

Ukážka z developerského projektu Brezová Alej:

Vizualizácie:

Marketingový balíček pre developera

Marketingový balíček pre developera

Virtuálna prehliadka:

Video prehliadka:

 

Koľko stojí marketing pre developerský projekt?

Cena za komplet balíček na prezentáciu bytu začína od 1299€ a domu začína od 1700€. Cena zahŕňa virtuálnu prehliadku, interiérové a exteriérové vizualizácie a samozrejme video prehliadku na YouTube.

V prípade potreby vieme navševovať stavbu a zaznámenávať jej progress pomocou fotiek alebo drone záberov.

 

Aké potrebujete podklady na vytvorenie virtuálnej prehliadky?

Na vytvorenie modelu vášho domu potrebujeme podklady od vášho architekta. Ideálne by bolo kebyže nám pošlete aj štandardy podlahy a obkladov. Po obdržaní podkladov od architekta dodáme komplet balíček už do 10 dní.

Ako prvé vám zašleme link na virtuálnu prehliadku, ktorú si dôkladne prezrite a skontrolujte či je všetko ako má byť. Ak je všetko podľa vašich predstáv vyexportujeme zábery exteriéru a interiéru. Následne naprogramujeme automatickú virtuálnu prehliadku, ktorú screen recordneme a tento záznam potom upravíme vo video editačnom softvéri. Do video prehliadky pridáme hudbu, textové animácie a váš branding.

 

Máte otázky?

Similar Properties