Zvýhodnený balíček

Popis služby

Zvýhodnený balíček obsahuje profesionálne realitné fotografie, 3D virtuálnu prehliadku Matterport a 2D pôdorys. Stojí iba 169€ a je to best seller medzi našimi službami.

Tieto tri služby tvoria základ úspešného marketingu nehnuteľností. Práve preto sme sa ich rozhodli zlúčiť dokopy a poskytnúť ich realitným maklérom ale aj majiteľom za zvýhodnenú cenu. Ak plánujete predať nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu je tento balíček vitálny. Potenciálni kupujúci budú mať po prezretí inzerátu na realitnom portály z nehnuteľnosti dobrý pocit. Taktiež to odzrkadli profesionalitu realitného makléra.

 

Fotenie nehnuteľností

Ako prvé vaši potenciálni kupujúci uvidia názov inzerátu a náhľadové fotografie. Keď ich to zaujme kliknú si na váš inzerát a prezrú si celú galériu. Prvý dojem urobíte len raz a práve preto si treba dať záležať, ako prezentujete danú nehnuteľnosť. Inzeráty s profesionálne nafotenými fotografiami majú oveľa väčšiu šancu zaujať v porovnaní s fotografiami z mobilu. Vytvoriť fotky ktoré zaujmú nie je vôbec jednoduché. Preto nechajte všetku prácu na profesionála a vy sa venujte vášmu podnikaniu a klientom.

Zľavnený balíček

 

3D virtuálna prehliadka Matterport

3D virtuálna prehliadka Matterport je po profesionálnych realitných fotografiách jednoznačne najatraktívnejšia forma prezentácie nehnuteľností, ktorá sa stáva svetovým štandardom. Potenciálni kupujúci si nehnuteľnosť môžu pozrieť sami a to v počítači  alebo vo svojom smartfóne, kedykoľvek a odkiaľkoľvek im to vyhovuje. Ušetria tak množstvo času sebe, ale hlavne maklérom a majiteľom.

Ukážka virtuálnej prehliadky Matterport:

 

2D pôdorys

Každý profesionálny inzerát by mal obsahovať pôdorys pre lepšiu orientáciu kupujúcich. Vrámci zľavneného balíčku je 2D čiernobiely pôdorys so zakresleným nábytkom v cene.

Zľavnený balíček

 

Koľko stojí zvýhodnený balíček? Koľko ušetrím keď si objednám všetko naraz?

Zvýhodnený balíček pre nehnuteľnosť do 100m2  stojí 169€. Za každých ďalších 100m2 sa účtuje 60€.

Samostatné fotenie stojí 90€. 3D virtuálna prehliadka stojí 99€. 2D čiernobiely pôdorys so zakresleným nábytkom stojí 20€. Dokopy by to stálo 209€ a tým pádom ušetríte 40€.

K zvýhodnenému balíku sa dá ešte doobjednať video prehliadka za zľavnenú cenu 80€. 

 

Pozor zvýhodnený balíček je možné objednať iba v Bratislave a blízkom okolí.

Mimo Bratislavy a okolia je cena 99€ za 3D prehliadku + 90€ za fotenie + 20€ za 2D pôdorys.

 

Ak stále hľadáte šikovného fotografa ktorému záleží na úspešnom predaji vašej nehnuteľnosti nemusíte už ďalej hľadať. Nechajte celý marketing nehnuteľností na ľudí so skúsenosťami v danom obore a správnou technikou.

Máte otázky?

Similar Properties